Główne zasady uprawiania sex telefonuGłówną zasadą sex telefonu będzie wybranie pustego terminu na wykonanie konwersacji. Nie trzeba więc telefonować wówczas, jeśli posiada się w swojej łepetynie sporo spraw, jakie nie przyzwalają się odprężyć. Warto także upewnić się, czy sąsiad nie będzie w takim okresie denerwować, inaczej dzwonić tylko wtedy, jak posiada się wolne mieszkanie. Jeżeli w trakcie rozmówki dżentelmen niespodziewanie usłyszy domowego sąsiada pukającego do wrót to zapewne nie będzie umieć podtrzymać własnego silnego podniecenia.

Stosunek powinno się praktykować na mnóstwo różnych styli i nie mam na myśli tu wyłącznie o czerpanie z nieprzebranych przykładów portretowanych w pismach seksualnych. Warto go dodatkowo wykonywać poprzez telefon, skoro jedynie odszuka się dewizy tej rozrywki.

Dzierżąc już morowe i samotne siedzenie, trzeba przejść do przyjemności. Wydzwaniając, pozostaje definitywnie się rozluźnić i pomyśleć o tematach tabu. Sex telefon (sprawdź tani sex telefon) pozwala na świntuszenie i nie pochwala podręcznikowych frazesów i bardzo pokornych słów.

Musi być ostry, stąd tak należy utrzymywać pogaduszkę. Aby była ona nieustannie ładniejsza, należałoby wcielić się w jakąś rolę. Przystoi poczuć się przy sex telefonie jak w intensywnym filmie erotycznym i odegrać np. pielęgniarkę, gliniarza lub sprośną szefową. Należy gadać o wszystkim tym, co pragnęłoby się wykonywać z piękną kobietą. Dla osób bardziej dzielnych wyśmienitą alternatywą potrafi być wykonanie takiego telefonu w asyście żony. Podnieta o tym, iż żoneczka słucha tych rubasznych relacji bywa zachwycająca i zapewnia łagodny zastrzyk ekscytacji.

Niewątpliwie musisz tak wykonywać seks telefon, by to on wywoływał przyjemność. Mężczyźni są zróżnicowani i różne są ich pragnienia intymne i gusta. Jakikolwiek momentalnie też zorientuje się, co wpływa na niego najmocniej i nadzwyczajnie. Wówczas teraz z swobodą pocznie realizować pogawędki telefoniczne pełne erotycznych docinków. zmysłowych zapewnień i demoralizacji.

Informacje:

Dodany: 2017-11-09
Kategoria: Związek i relacje partnerskie

Tagi dla artykułu: 3

porady seksualne, porady uczuciowe, sex telefony

Komentarze: 13


noavatar.png
Fredda 2017-11-18

rozumiesz zaintrygować motywem

noavatar.png
Benton 2017-11-19

Zaintrygowało marszczy szatańsko

noavatar.png
Lindsey 2017-11-19

Kapitalnie się trawi

noavatar.png
Reginald 2017-11-20

Prawdziwie fantazyjne

noavatar.png
Clara 2017-11-20

mityczny blog niby również wpisik

noavatar.png
Nidia 2017-11-20

dzięki za morową bajkę

noavatar.png
Mimi 2017-11-24

po prostu fajny wpisik

noavatar.png
Angelita 2017-11-24

pozdro dla pisarza, sprawujesz talent:)

noavatar.png
Karie 2017-11-25

Super się odczytuje

noavatar.png
Rosio 2017-11-25

Zajęło wyrabia namiętnie

noavatar.png
Lavenia 2017-11-25

obłędnie spisane

noavatar.png
Jospeh 2017-11-25

cool zapisane

noavatar.png
Emil 2017-11-25

lubie rzeczone


Copyright © 2017 Kontrolowanywytrysk.pl